مگ پلاس مجله اینترنتی، خبر و سبک زندگی

تست شخصیت‌ شناسی: وسیله ای را در تصویر انتخاب کنید

تست شخصیت‌ شناسی: وسیله ای را در تصویر انتخاب کنید
۵ از ۱ رای

مگ پلاس – تست شخصیت : ناخودآگاه انسان شامل رازهای زیادی است و بررسی آن می تواند امیال پنهانی او یا افکار ناراحت کننده‌ی وی را آشکار نمایید. محققین ثابت دریافتند که محیط (محل کار، منزل، …) هم بر سلامت روانی و هم بر ثبات احساسی انسانها تاثیر می گذارد. حال می خواهیم یک تست ساده روانشناسی انجام دهیم:

تست شخصیت

تصور کنید در این زیر زمین هستید. دور و برتان را ببینید. اجسام و وسیله های گوناگونی وجود دارد. چیزی چشمتان را گرفته؟ دلتان می خواهد از شر وسیله ای راحت شوید؟ پس در این زیرزمین یک شئ را انتخاب کرده و سپس تفسیر این تست شخصیت را بررسی کنید.

 

تاب

تست شخصیت

تاب نماد سرگرمی ها و امیال جسمانی است. انتخاب تاب نشان دهنده این است که شما در رابطه با موضوعی دچار وسواس و یا اعتیاد هستید.


 

عروسک

تست شخصیت

عروسک نمایانگر وابستگی شما به دوران کودکیتان است. شما علاقه ای به بزرگ شدن ندارید و تا حد ممکن تلاش می کنید جوان تر از سنتان به نظر بیایید.


 

ظرف رنگ با در باز

تست شخصیت

اگر ظرف رنگی را انتخاب کرده اید که درش باز است، نشان می دهد شما میل به ابراز احساسات بیشتر و به کرسی نشاندن حرفتان دارید.


 

ظرف رنگ در بسته

تست شخصیت

این گزینه نمایشگر اضطراب و تشویش انباشته شده در وجود شماست. در حقیقت با این انتخاب سعی دارید چشمتان را بر روی نا امنی که نا خودآگاه شما را آزار می دهد، ببندید. دلیل اصلی مشکلاتتان با دیگران، عقب نشینی مستمرتان در روابط اجتماعیتان است.


 

دوچرخه

تست شخصیت

دوچرخه نمادیست از تعادل درونی شما و میلتان به کشف چیزهای تازه ازجمله در محیط زندگی ، یافتن ارزشهای جدید و یا تلاشی برای یک تغییر.


 

سبد سیب

تست شخصیت

نمادیست از دانش درونی و خردمندی شما و نشانه ای از موفقیت در رسیدن به اهداف شخصی و به دست آوردن خوشیست.


 

میخ

تست شخصیت

میخ نمایشگر خشونت است، چه نسبت به خودتان و چه نسبت به دیگران. نشان دهنده مشکل در ابراز احساس و تغییر وضعیت در بخش خودآگاه ذهن است.


 

کلاه ایمنی

تست شخصیت

نمادیست از شجاعت و روحیه جنگجویی. همچنین می تواند بیانگر ناتوانی در تصمیم گیری باشد.


 

کتاب ها

تست شخصیت

کتاب نماد میل شما به دانستن است و از آنجاییکه این کتاب ها در زیرزمین است می تواند نشانه ای از گمگشتگی شما باشد و تلاشتان برای یافتن معنای زندگی.


 

چکش

تست شخصیت

چکش سمبل خشونت و دستیابی به چیزی توسط زور است. این خشونت ممکن است بر روی محیط اطرافتان متمرکز شده باشد. چکش همچنین می تواند نمادی از درگیری های درونی باشد.


 

صورتک ها

تست شخصیت

ماسک بیانگر احساسات ماست چه منفی و چه مثبت. در واقع خندان و گریان بودن صورتک به رفتار با اطرافیانمان بر می گردد.


 

نقاشی

تست شخصیت

نشانگر ثبات ذهنی و شفافیت فکر شماست.


 

چرخ

تست شخصیت

چرخ نمادیست از اتحاد شما با محیط و آدم های دور و برتان. همچنین می تواند نشانگر چرخیدن در محیطی دایره ای شکل و عدم تمایل به تغییر شرایط زندگی باشد.


 

سوسیس

تست شخصیت

این انتخاب نشان دهنده ارتباطی قوی با سلامت جسمتان است. معمولا افراد با مشکلات پزشکی این انتخاب را دارند.


 

میله های آهنی پنجره

تست شخصیت

این انتخاب نشان دهنده تنهایی شماست. این میله ها نمادیست از اضطراب و افسردگی.


 

نردبان

تست شخصیت

نردبان نمادیست از میل شما برای دستیابی به اهدافتان و تلاشی که در این راه انجام می دهید. پلکان شکسته به موانعی اشاره دارد که در راه رسیدن به هدف با آن مواجه می شوید.


 

جعبه های مقوایی

تست شخصیت

این جعبه ها اشاره به شخصیت شما دارد و نمادیست از رازهایی که تلاش می کنید از دیگران مخفی نگاه دارید. از محتوای این رازها، شما بهتر از هر کس دیگری آگاهی دارید.


 

جارو

تست شخصیت
انتخاب جارو نمایشگر میل شماست به برقراری ارتباط نزدیک تر با فردی که دوست دارید.


 

صندلی با پایه شکسته

تست شخصیت

اگر صندلی شکسته را انتخاب کرده اید این معنی را می دهد که شما مضطرب و خسته هستید، احساس نا امنی می کنید و به شدت به استراحت نیاز دارید.


 

آیینه شکسته

تست شخصیت

آیینه نمادیست ازین موضوع که چگونه نگاهی نسبت به خودمان داریم. از آنجاییکه این آیینه شکسته است می تواند نشانه ای باشد از یک درگیری درونی با شدت زیاد که باعث سردرگمی و ناراحتی شما شده است.


 

انبر

تست شخصیت

انبر سمبلی است از افسردگی. این انتخاب این گونه تفسیر می شود که شما مجبور شده اید که برخلاف میلتان تصمیمی بگیرید.

 

بدون توجه به نتایج این آزمایش، همیشه می توانید شرایط احساسی زندگیتان را به سمت مثبت تر شدن تغییر دهید. تلاش کنید زندگی متنوع تری داشته باشید، برنامه یک شکل روزانه تان را تغییر دهید و یا برنامه یک سفر را بریزید. یادتان باشد اگر نیاز به تغییر را احساس می کنید اما قدرت تصمیم گیری را در خود نمی بینید همیشه می توانید به افراد حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید.