مگ پلاس مجله اینترنتی، خبر و سبک زندگی

آموزش تصویری سانسور و برش فیلم

آموزش تصویری سانسور و برش فیلم و سریال در عرض یک دقیقه


گاهی ممکن است بخواهید قطعه ای یک فیلم را جدا نموده و آن را جهت ساخت تیزر و یا فیلم های تبلیغاتی برش دهید یا حتی ممکن است بخواهید بخشی از یک فیلم را به هر دلیلی از آن جدا نمایید در این صورت کافیست تا انتهای آموزش تصویری سانسور و برش فیلم با مجله‏ دانلودپلاس همراه باشید..

برش (Cutting) فیلمها خصوصا بدون اینکه از کیفیت آن فیلم کاسته شود امر مهمی است که توسط ویرایشگرهای حرفه ای انجام میشود که عملیات تبدیل (Convert) آن بسیار زمان بر میباشد ویژگی بارز این برنامه این است شما توسط آن قادر خواهید بود در اندک زمان ممکن هر بخش از فرم فیلم را بدون افت کیفیت آن برش دهید در این آموزش قصد داریم عمل کات کردن را شرح دهیم اما گفتنی است که برنامه به همین ویژگی منتهی نمیشود و ویژگی زیادی را در خود جای داده است.

 

GiliSoft.Video.Editor.8.1.0 + Portable

دانلود از سرورهای قدرتمند دانلود پلاس

 

اگر با رجیستر کردن نرم افزار مشکل دارید بهتر است از نسخه پرتابل آن استفاده کنید.

آموزش تصویری سانسور و برش فیلم در کمتر از یک دقیقه

۱- ابتدا برنامه را دانلود و سپس باز کنید و روی قسمت Easy Cutter کلیک کنید.

۲- در پنجره باز شده فیلمی را که قصد سانسور آنرا دارید بکشید و روی آن رها کنید. همانطور که می بینید در زیر این صفحه زمان ابتدای شروع برش و انتهای برش را می توان تعیین کرد. پس اگر ما ۵ دقیقه از فیلم را بخواهیم سانسور کنیم باید فیلم را به دو بخش تقسیم کنیم. بخش قبل از سانسور و بخش بعد از سانسور. برای هر بخش ابتدا زمان را تعیین می کنیم سپس دکمه Cut را می زنیم. مانند شکل زیر دو بخش آماده شد است. سپس دکمه Start را می زنیم تا بخش ها ساخته شوند.

۳- عمل برش انجام می شود در پنجره باز شده باید Open Output را بزنیم تا جایگاه ذخیره فایل ها نمایان شود.

۴- حال به بخش دوم یعنی چسباندن تکه های فیلم به هم میرسیم. دوباره برنامه را اجرا کنید و اینبار روی Joiner کلیک کنید.

۵-  تکه های فیلمی که در بخش ۳ آماده شده بود را به درون برنامه بکشید و رها کنید. سپس Start را بزنید تا عملیات اتصال انجام شود و نهایتا با زدن Open Output ویدئوی جدید شما آماده است.